Архієпископ Чернігівський Євстратій Зоря відвідав Вселенського патріарха. З благословення Предстоятеля ПЦУ он прибув на інтронізацію митрополита Халкідонського Еммануїла | ФОТО

In other languages: BGGR

19.03.21

«З благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія разом зі священиком Михайлом Омельяном прибули до Царгороду, щоби представляти ПЦУ на інтронізації митрополита Халкідонського Еммануїла, яка відбудеться у суботу, 20 березня.

Вселенський Патріарх Варфоломій тепло прийняв делегацію ПЦУ у своїй резиденції на Фанарі. Від імені Предстоятеля ПЦУ йому передали пам‘ятний Чиновник архієрейського служіння з дарчим написом Блаженнійшого владики.

Після спілкування на запрошення Його Всесвятості делегація ПЦУ молилася за вечірнім богослужінням у Патріаршому храмі св. Георгія. За грецькою традицією у п‘ятниці Великого посту звершується служба Похвали – особливе молитовне послідування на честь Богородиці з читанням частини Акафіста до Неї». Про це йдеться на офіційній сторінці архієпископа Чернігівського Євстратія Зоря у Facebook.

DONATE TO DOXOLOGIA INFONEWS

BANK: Eurobank Bulgaria AD (Postbank)

IBAN: BG46 BPBI 8898 4030 6876 01

or through PayPal