Єпископ РПЦ закликав застосовувати насильство до дітей, які беруть участь у мітингах

Єпископ РПЦ Назарій (Лавриненко). Фото: Анатолій Мєдвєдь / РГ

Архієреї Російської православної церкви, які докладають чималих зусиль для зупинки мітингів на підтримку опозиціонера Навального, продовжують дивувати користувачів соцмереж своїми резонансними заявами.

Як повідомляє “Ахилла”, мережу сколихнув коментар намісника Алєксандро-Нєвскої лаври єпископа Назарія (Лавриненка), який той лишив під дописом у Фейсбук Алєксандра Марамонова: “ОПОН зі злобою ганяє по Москві громадян, завдаючи побоїв. Без сорому та сенсу. На наші гроші”.

Архієрей у коментарях оприлюднив зображення картини російського художника Павла Ковалєвского “Порка”, на якій зображено як дорослі лупцюють підлітка по оголеним сідницям, і підписав її “Для неповнолітніх є чудові таблетки”.

Фото допису у Фейсбук єпископа РПЦ Назарія (Лавриненка). Взято з ahilla.ru

Єпископ зауважив, що картинка – це інструкція для батьків. “Я по гроб буду дякувати батькам за науку, у тому числі таким методом”, – написав клірик РПЦ і додав, що діти, у якості гарматного м’яса, потрібні, звісно ж, не владі, а організаторам мітингів.

Видання розповідає, що незабаром єпископ, імовірно, злякався резонансу, який спричинив його допис, а тому поспішив написати виправдання до свого коментаря.

“Невже важко зрозуміти, що єдине, про що говорить розміщення (картини), це щоб нагадати батьками про обв’язок берегти дітей, а дітям – про послух батькам. Це не картина про садизм і мазохизм, а той, хто це тут побачив, той викриває власні приховані помисли”, – заявив єпископ Назарій (Лавриненко), але слів з пісні вже не викреслиш.

Джерело: Духовний Фронт України

DONATE TO DOXOLOGIA INFONEWS

BANK: Eurobank Bulgaria AD (Postbank)

IBAN: BG46 BPBI 8898 4030 6876 01

or through PayPal