На Івано-Франківщині депутати закликають не відвідувати храми РПЦвУ

Депутати Городенківської міської ради закликали не відвідувати храми Московського патріархату, через їхню участь на стороні агресора в російсько-українській війні.

Текст звернення оприлюднив голова Городенківської ОТГ Богдан Кобилянський, інформують «Вікна».

«Ми, депутати Городенківської міської ради, не можемо стояти осторонь подій щодо проведення богослужінь у «новому домовому храмі» Українською православною церквою (Московський патріархат) на території міста Городенки», — йдеться у зверненні.

Крім того депутати нагадали, що керівний центр так званої «УПЦ МП» знаходиться у Москві.

Священники московського патріархату «на окупованому Донбасі засуджують проведення Операції Об’єднаних Сил із захисту територіальної цілісності України та виправдовують агресію Росії, відкрито підтримують російських терористів-найманців, називаючи не інакше як «наші одновірці та брати», а проведення ООС — «братське кровопролиття»; ігнорують вшанування полеглих українських воїнів, не вшановують жертв Голодомору 1930-х років; моляться за російського царя Миколу ІІ; моляться за російське військо, яке вбиває українських воїнів та цивільне населення, зазначають депутати.

На окупованих територіях священники РПЦвУ «моляться за бойовиків, освячують їхню зброю», — акцентують депутати.

Збройна агресія Російської Федерації розпочалася з неоголошених і прихованих вторгнень на територію України підрозділів збройних сил та інших силових відомств Російської Федерації, а також шляхом організації та підтримки терористичної діяльності. Російська Федерація чинить злочин агресії проти України та здійснює тимчасову окупацію частини її території за допомогою російських збройних формувань, що складаються з регулярних з’єднань і підрозділів, підпорядкованих Міністерству оборони Російської Федерації, підрозділів та спеціальних формувань, підпорядкованих іншим силовим відомствам Російської Федерації, йдеться у зверненні Городенківської міської ради до громади.

Городенківцям нагадали, що на цій війні з російським загарбником, захищаючи рідну землю, нас із вами, загинули кілька воїнів із Городенківщини.

«Враховуючи всі наведені факти, закликаємо мешканців Городенківської громади не відвідувати богослужіння в «новому домовому храмі» Української православної церкви (Московський патріархат) на території Городенки», — йдеться у зверненні Городенківської міської ради.

Джерело: Духовний Фронт України

DONATE TO DOXOLOGIA INFONEWS

BANK: Eurobank Bulgaria AD (Postbank)

IBAN: BG46 BPBI 8898 4030 6876 01

or through PayPal