Начало » Other languages » Українська » Предстоятель Елладської церкви Єронім ІІ захворів на коронавірус

Предстоятель Елладської церкви Єронім ІІ захворів на коронавірус

In other languages: GR – BG – MK PT

Афінська архієпархія оголосила про надходження архієпископа Єроніма до лікарні «Євангелісмос». Згідно з оголошенням, Блаженний архієпископ Афін та всієї Греції, пан Єронім нещодавно потрапив до лікарні «Євангелісмос» із легкими симптомами коронавірусу, згідно з інструкціями лікарів, що займаються його лікуванням.

В архієпископа спочатку був негативний результат як при експрес-обстеженні, так і при молекулярних обстеженнях, які він пройшов після закінчення роботи Постійного Священного Синоду і перед зустріччю з прем’єр-міністром Киріакосом Міцотакісом. Позитивний результат тесту на коронавірус він отримав після обстеження, яке він пройшов у ніч на понеділок 16 листопада.

«Я особисто беру участь як пастух у випробуванні, яке стосується тисяч наших братів у нашій країні та мільйонів у Всесвіті. Я беру участь у муках і болі та страху всіх, що завдяки нашій вірі в Бога ми всі подолаємо», – наголосив архієпископ своїм близьким та оточуючим незадовго до госпіталізації. Він  підкреслив священний обов’язок усіх нас поважати правила та заходи органів охорони здоров’я щодо захисту найвищого блага – здоров’я та життя людей.

Єронім став третім предстоятелем, який захворів на Covid-19. Раніше захворіли предстоятелі Албанської та Серсьбкої православних церков.

Джерело: Духовний Фронт України

Support Doxologia Infonews to continue receiving quality church, religious news

Donate to Doxologia Infonews. Your support is invaluable to us. Thank you!

BANK: Eurobank Bulgaria AD (Postbank)

IBAN: BG46BPBI88984030687601

or through PayPal