Начало » Other languages » Українська » Блаженнійший Митрополит Епіфаній зустрівся з митрополитом Галльським Еммануїлом

Блаженнійший Митрополит Епіфаній зустрівся з митрополитом Галльським Еммануїлом

In other languages: BGGR

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 29 серпня 2020 року зустрівся з представником Вселенського Патріархату митрополитом Галльським Еммануїлом. У зустрічі також взяв участь заступник голови Управління зовнішніх церковних зв’язків архієпископ Євстратій.

Митрополит Галльський Еммануїл передав від Його Всесвятості Вселенського Патріарха Варфоломія привітання з 29-ою річницею відновлення Незалежності України, а також висловив слова підтримки Його Блаженству в нелегкій праці над розбудовою Помісної Православної Церкви України.

Предстоятель розповів митрополиту Еммануїлу про останні події в житті Помісної Церкви і України, зокрема й про духовну підтримку народу України в боротьбі з пандемією. Далі відбулося обговорення широкого кола питань церковного життя, зокрема міжправославних відносин.

На завершення зустрічі Блаженнійший Митрополит Епіфаній подякував митрополиту Галльському Еммануїлу за допомогу та материнську підтримку Вселенського Патріархату в утвердженні духовної незалежності Помісної Української Православної Церкви та просив передати найтепліші вітання Його Всесвятості Вселенському Патріарху Варфоломію.

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)

Support Doxologia Infonews to continue receiving quality church, religious news

Donate to Doxologia Infonews. Your support is invaluable to us. Thank you!

BANK: Eurobank Bulgaria AD (Postbank)

IBAN: BG46BPBI88984030687601

or through PayPal