Блаженнійший Митрополит Епіфаній зустрівся з митрополитом Галльським Еммануїлом

In other languages: BGGR

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 29 серпня 2020 року зустрівся з представником Вселенського Патріархату митрополитом Галльським Еммануїлом. У зустрічі також взяв участь заступник голови Управління зовнішніх церковних зв’язків архієпископ Євстратій.

Митрополит Галльський Еммануїл передав від Його Всесвятості Вселенського Патріарха Варфоломія привітання з 29-ою річницею відновлення Незалежності України, а також висловив слова підтримки Його Блаженству в нелегкій праці над розбудовою Помісної Православної Церкви України.

Предстоятель розповів митрополиту Еммануїлу про останні події в житті Помісної Церкви і України, зокрема й про духовну підтримку народу України в боротьбі з пандемією. Далі відбулося обговорення широкого кола питань церковного життя, зокрема міжправославних відносин.

На завершення зустрічі Блаженнійший Митрополит Епіфаній подякував митрополиту Галльському Еммануїлу за допомогу та материнську підтримку Вселенського Патріархату в утвердженні духовної незалежності Помісної Української Православної Церкви та просив передати найтепліші вітання Його Всесвятості Вселенському Патріарху Варфоломію.

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)

DONATE TO DOXOLOGIA INFONEWS

BANK: Eurobank Bulgaria AD (Postbank)

IBAN: BG46 BPBI 8898 4030 6876 01

or through PayPal

✎ C O M M E N T S ✎