Патріарх Єрусалиму співслужив з російськими церковними агентами

8 червня 2020 року, в День Святого Духа, Блаженніший Патріарх Святого города Єрусалиму і всієї Палестини Феофіл ІІІ відзначив уже встановлену річницю з дня, коли місія Російської Церкви в Єрусалимі антиканонічно вторглася в діоцез Стародавнього Патріархату. На жаль, це практикується ​​роками внаслідок російського шантажу та тиску, обурюється болгарський сайт Doxologia InfoNews.

Блаженніший співслужив з священнослужителями з антиканонічного представництва Російської Церкви на Святій Землі.

День Святого Духа розпочався з Божественної Літургії, яку очолив Блаженніший Предстоятель Церкви Сіону в головному Російському храмі Святої Трійці на Святій Землі (центр російських спецслужб в Ізраїлі та Палестині).

З Митрополитом Єрусалимським співслужили митрополит Капітольядський Ісихій, митрополит Єленопольський Йоаким, архієпископ Константинський Аристарх, архієпископ Севастійський Феодосій, голова (головний агент ФСБ) антиканонічної російської Церковної місії в Єрусалимі архімандрит Алєксандр Єлісов, голова (заступник головного агента ФСБ в регіоні) антиканонічної місії Російської Церкви за кордоном (ROCOR) архімандрит Роман Красовскій, член церковної місії Румунського патріархату в Єрусалимському патріархаті архімандрит Іоан Мегіу, члени та клірики (агенти ФСБ) антиканонічної російської церковної місії в Єрусалимі.

Богослужіння проходило церковнослов’янською, грецькою, арабською та румунською мовами. Співав хор монахинь (агентині ФСБ нижчого рівня) з антиканонічного російського жіночого монастиря на Святій Землі.

На богослужінні були присутні лише посол Російської Федерації в Ізраїлі А. Вікторов, посол Білорусі в Ізраїлі Е. Воробйов, а також представники дипломатичного корпусу.

Патріарх Єрусалимський подарував главі антиканонічної російської місії у Святій Землі агіографічне представлення Храму Гробу Господнього. Зі свого боку, російський агент подарував Єрусалимському патріарху ікону Пресвятої Богородиці.

Представники грецького, кіпрського та румунського посольств не були присутніми на заході.

Джерело: Духовний Фронт України

Світлини з сайту Єрусалімського патріархату:


 

Donate to Doxologia Infonews

BANK: Eurobank Bulgaria AD (Postbank)

IBAN: BG46 BPBI 8898 4030 6876 01

 

Follow us on Twitter:

@doxologiainews

 

Follow us on Facebook page:

@doxologiainfonews

 

Join our Facebook group:

@doxologiainfonews.group

 

Follow us on Instagram:

@doxologiainfonews

 

Follow us on ВКонтакте:

@doxologiainfonews

 

Join our Telegram channel:

@doxologiainfonews

 

Subscribe to us on YouTube:

@doxologiainfonews


✎ КОМЕНТАРИ • COMMENTS ✎