Начало » Other languages » Українська » Архієпископ Елпідофор: Звільнити український народ від важкого «захисту» Росії було історичною необхідністю

Архієпископ Елпідофор: Звільнити український народ від важкого «захисту» Росії було історичною необхідністю

In other languages: GRBG

З часом Російська православна церква змінить своє ставлення до України та сприйме нову реальність. Про це в інтерв’ю грецькому виданню «Товіма» заявив його Високопреосвященство архієпископ Америки Еліпдофора.

«Я маю абсолютну віру в пророче служіння Його Святості Вселенського патріарха Варфоломія та рішення Священного Синоду про надання автокефалії Українській Церкві та повернення мільйонів віруючих до обіймів Церкви. Однак, як і у всіх пророцтвах, між передбаченням і виконанням існує певний проміжок часу. Хід історії схилятиметься до справедливості та єдності Православної Церкви», – сказав владика.

За його словами, спочатку очікувалося, що Московський патріархат реагуватиме діями, що викликають емоції, а не логіку.

«Але хід історії невблаганний. Звільнити український народ від важкого «захисту» Росії та слідування їхньому курсу, на що має право кожен народ, було історичною необхідністю. Впевнений, що час допоможе Російській Церкві прийняти цю реальність з реалізмом, самовладанням і християнським духом», – наголосив архієпископ.

Джерело: Духовний Фронт України

Support Doxologia Infonews to continue receiving quality church, religious news

Donate to Doxologia Infonews. Your support is invaluable to us. Thank you!

BANK: Eurobank Bulgaria AD (Postbank)

IBAN: BG46BPBI88984030687601

or through PayPal