Молитва про звільнення від пандемії коронавірусу (COVID-19)

 

Read in other languages: GR – EN – МК – SRB ­ BG ES

 

Превод на украински език: Соня Димитрова

Високопреосвящений митрополит Едеський, Пельський і Альмопійський Іоїль склав своєчасну молитву про пандемію коронавірусу.

Молитву було вперше оприлюднено на сторінці Священної Митрополії Едеський, Пельський і Альмопійський (Вселенський патріархат) для вільного користування.
 
Молитва під час коронавірусу
Створена Едеським митрополитом Іоїлем

Господи Ісусе Христе, Боже наш, Перший Лікарю душі й тіла, Хто заради нас став чоловіком, щоб вилікувати велику рану людства; Хто не зневажив смертельно хворих десяти прокажених, але очистив їх Своєю рятівною благодаттю; Хто, будучі Боголюдиною, провів свої дні на землі, роблячи добро і зцілюючи всіх немічних і хворих; Ти зробив добро і повернув здоров’я паралізованим, сліпим, тим, хто вчинив тяжкі гріхи, біснуватим, а також тим, хто вчинив гріх як фізично, так і духовно, тобто і тілом, і духом. Приймі милостиво нашу молитву й допоможи Своєю силою подолати смертельний вірус, який має форму корони і який сіє страх чи смерть серед немічних і незаслужено страждаючих. І якщо Ти допустив його панування для випробування нашої віри, зупини тривоги недужих, що збентежені через епідемію. Якщо смертельний вірус даний нам через злість ворожу чи байдужість легковажних людей, знищи його силу як Всемогутній Бог. Збережи молодь і пильнуй немічних; а людей похилого віку вилікуй від проклятого вірусу і позбав усіх від хвилювання серця; А взамін даруй нам міцне здоров’я, спокій та великодушність, молитвами Пресвятої Богородиці та Всіх Святих. Амінь! 
 

DONATE TO DOXOLOGIA INFONEWS

BANK: Eurobank Bulgaria AD (Postbank)

IBAN: BG46 BPBI 8898 4030 6876 01

or through PayPal